چهارشنبه ، 26 مرداد 1401

1398/10/15 - تعداد نمایش (423)

نماینده مردم مشهد:

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: جدیت و دلسوزی نیروی انسانی در ارائه خدمات بسیار مهم است و کاستی‌ها و بهانه‌ها قابل توجیه نیست. برای مثال گیت‌های عبور و مرور مرزی نباید محدود به ساعت اداری شود در شرایطی که صفی طولانی از خودروها پشت گیت شکل گرفته است.

نصرالله پژمانفر در اولین همایش ملی حمل و نقل و ترانزیت بین‌المللی اظهار داشت: اگر قرار است همایش‌ها خروجی داشته باشند هر کسی باید سهمش را بداند و مشخص کند. بنده آمادگی مجلس را برای همراهی در این حوزه اعلام می‌دارم. مجلس این آمادگی را دارد تا در رابطه با این موضوع بسته پیشنهادهایی را که می‌تواند برخی مشکلات را حل کند، ارائه دهد. اگر نیاز به قانون هست امیدواریم در این همایش بسته‌ای عملیاتی ارائه شود.
وی افزود: فرصت دادن به بخش خصوصی برای ورود به این حوزه انگیزه جدی برای رقابت ایجاد می‌کند و کیفیت خدمات را افزایش خواهد داد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در سرتا سر دنیا به اجزا از تولید تا مصرف نگاه می‌شود که خدمات به بهترین نحو ارائه شود. خدماتی که با سرعت و کیفیت در حوزه ترانزیت ارائه می‌شود با برنامه‌ها و نگاه ما فاصله بسیاری دارد.
پژمانفر یادآور شد: مجلس و دولت و همه کسانی که نقش آفرین بودند در شکل‌گیری وضع فعلی مقصر بوده‌اند اما ما آماده‌ایم چه درباره این موضوع در حوزه نظارت و پیگیری و چه در حوزه قانونگذاری اقداماتی انجام دهیم. جدیت و دلسوزی نیروی انسانی در ارائه خدمات بسیار مهم است و کاستی‌ها و بهانه‌ها قابل توجیه نیست. برای مثال گیت‌های عبور و مرور مرزی نباید محدود به ساعت اداری شود در شرایطی که صفی طولانی از خودروها پشت گیت شکل گرفته است.